VEŽIMO PASLAUGOS

Užsakymo metu galite rinktis vieną iš šių siuntimo paslaugų:

DHL

DHL Express visame pasaulyje

Greitųjų oro transportų siuntų paslauga su pristatymu į 220 šalių iki kitos dienos 18:00 Europos ribose, 2-5 dienos likusioje pasaulio dalyje.
DHL

DHL ekonomika

Mažiau skubių ir sunkių siuntų pristatymo paslauga, pristatymas visoje Europoje per 7 dienas.
UPS

UPS Express

Greitųjų oro transportų siuntų paslauga su pristatymu į 220 šalių iki kitos dienos 12:00 Europoje ir per 2 dienas likusioje pasaulio dalyje.
UPS

UPS Express Saver

Greitųjų oro transportų siuntų paslauga su pristatymu į 220 šalių iki kitos dienos 18:00 Europoje.

PRISTATYMO LAIKAS

Sandėlyje esančios prekės išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo. Prekės, kurių nėra sandėlyje, bus užsakomos iš gamintojo (Backorder) ir išsiunčiamos iškart, kai tik atkeliaus į mūsų sandėlį.

Pristatymo laikas priklauso nuo pristatymo adreso vietos, pasirinktos siuntimo paslaugos ir muitinės procedūrų.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie paslaugas ir pristatymo terminus, galite susisiekti su mumis pokalbių metu, el. paštu arba telefonu.

PRANEŠIMAS APIE SIUNTĄ

Kai užsakymas bus išsiųstas, klientas gaus el. laišką su sekimo kodo nuoroda, iš kurios galės sekti siuntos eigą.

APdraustas siuntimas

Būtina, kad siunta būtų apdrausta pasirinkto kurjerio nurodytais draudimo būdais. Priešingu atveju jis bus grąžintas pagal aukščiau nurodytose tarptautinėse konvencijose nurodytas taisykles.

Siuntimo draudimas yra neprivaloma paslauga, kurią teikia DHL arba UPS, siekiant apsaugoti siuntas. Klientas gali pasirinkti apdrausti savo siuntą mūsų „Checkout“ puslapyje, esančiame skiltyje „Pristatymo parinktys“. Šios paslaugos kaina yra 1,03% nuo prekių vertės be mokesčių (mažiausiai 10,35 EUR). Tada draudimo paslaugą teikia vežėjas, pasirinktas DHL taisyklėse ir sąlygose arba UPS taisyklėse ir sąlygose.

paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top