Mokėjimai

Priimame kelis saugius mokėjimo būdus

bank

BANKO LAIDAS

Kai atsiskaitymas bus baigtas, pamatysite užsakymo patvirtinimo puslapį su IBAN (tarptautiniu banko sąskaitos numeriu) ir BIC (SWIFT) kodu. Taip pat gausite patvirtinimo el. laišką su informacija, reikalinga pervedimui atlikti. Kaip mokėjimo priežastį nurodykite savo užsakymo numerį.
paypal

PAYPAL

Taip pat priimame mokėjimus per PayPal – plačiai naudojamą ir saugų internetinio mokėjimo būdą. Atsiskaitymo proceso metu pasirinkite PayPal parinktį ir būsite nukreipti į PayPal svetainę, kad užbaigtumėte mokėjimą. Jei turite PayPal paskyrą, prisijungsite tiesiogiai ir galėsite atlikti mokėjimą. Jei neturite PayPal paskyros, vis tiek turėsite galimybę mokėti kreditine kortele per PayPal.

Patvirtinus mokėjimą, jūsų užsakymas bus apdorotas.

Užsakyme nurodytas pristatymo adresas būtinai turi sutapti su pristatymo adresu Paypal; kitaip pristatymas nebus galimas.

ALIPAY

ALIPAY

„Alipay“ yra Kinijoje plačiai naudojama mobiliųjų mokėjimų platforma, kurią valdo „Alibaba Group“.

Norėdami naudoti Alipay, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

  1. Vykdydami apmokėjimo procesą mūsų svetainėje, kaip mokėjimo būdą pasirinkite „Alipay“. Būsite nukreipti į saugų „Alipay“ mokėjimo puslapį.
  2. Vykdykite instrukcijas, pateiktas „Alipay“ atsiskaitymo puslapyje, kad patvirtintumėte mokėjimą. Jie gali paprašyti įvesti patvirtinimo kodą arba pateikti daugiau informacijos, kad užbaigtų operaciją.
  3. Patvirtinus mokėjimą Alipay, būsite nukreipti į mūsų svetainę, kur gausite užsakymo patvirtinimą ir mokėjimo duomenis.
wechat

WeChat

„WeChat Pay“ yra mobiliųjų mokėjimų sistema, kurią sukūrė „Tencent“, įmonė, kurianti pranešimų siuntimo programą „WeChat“.

„WeChat Pay“ leidžia klientams greitai ir patogiai atlikti mokėjimus naudojant „WeChat“ paskyras.

Norėdami naudoti „WeChat Pay“, atlikite toliau nurodytus veiksmus.

  1. Atsiskaitymo metu pasirinkite WeChat Pay kaip mokėjimo būdą; jums bus suteiktas unikalus QR kodas, nurodantis mokėtiną sumą.
  2. Mobiliajame įrenginyje atidarę „WeChat“ programėlę, turėsite nuskaityti QR kodą naudodami integruotą nuskaitymo funkciją ir patvirtinti mokėjimą įvesdami autentifikavimo būdą (pvz., PIN kodą arba piršto atspaudą).
  3. Patvirtinus sandorį ir pervedus lėšas, jūsų užsakymas bus apdorotas ir išsiųstas pagal sąlygas.
paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top